wtorek, 20 maja 2014

News in Fashion

Hej i cześć ponownie

Z powodu tego, że wczoraj nie było posta dziś dodam jeszcze krótkiego dotyczącego
Modne okulary przeciwsłoneczne 2014r.

Zaczynamy:

Okulary przeciwsłoneczne w sezonie wiosna-lato zaskakują różnorodnością i finezyjnymi kształtami. Oprócz bezpiecznych, klasycznych propozycji projektanci zaprezentowali gamę małych dzieł sztuki. W kolorach króluje landrynkowe szaleństwo. Intensywna fuksja, soczysta limonka i pomarańcz – to kolory szkieł na nadchodzący sezon. Nie musisz już zakładać biżuterii, albo malować ust. Okulary w tak mocnych barwach z pewnością wystarczą za motyw przewodni każdej stylizacji. Jeśli chcesz iść o krok dalej, możesz zdecydować się na każde szkło w innym kolorze.


   

RÓŻOWE OKULARY
 Świat widziany przez różowe okulary jest podobno piękniejszy! Wiedzą o tym projektanci, którzy w tym sezonie lansują ten kolor szkieł (Matthew Williamson) oprawek (Emporio Armani).LENONKI
Oprawki damskie nieco się również zaokrągliły. Ciężko się zdecydować, czy wybrać te w stylu Johna Lennona, z rockowym pazurem, czy może jednak oprawki „kujonki”. Zobacz jak lenonki świetnie prezentują się z kapeluszem. Jeśli wybierzesz wersję ugrzecznioną i nieco szkolną, inspiracji dostarczyć Ci Daniela Gregis. Obie wersje okrągłych szkieł okularowych są trendy w sezonie wiosna-lato 2014. Im bliżej im do koła tym lepiej!

KOCIE OKOOprawki do okularów w tym sezonie jeśli nie szokują swoim nowatorskim kształtem, to z pewnością przypominają kocie oko. Tak jak u Moschino powinny być czarne i lekko wydłużone. Złote nity nadadzą dodatkowo szyku. Wybierając taki kształt szkieł na pewno będziesz wyglądała i elegancko. Jeśli chcesz przyciągnąć wszystkie spojrzenia, rozejrzyj się za okularami w takim stylu!

Oczywiście jest jeszcze wiele innych modnych wzorów ja przywołałam tylko kilka według mnie najciekawszych. Mam nadzieję, że post się podoba zachęcam do komentowania,źródła: gazeta ELLE


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz