czwartek, 15 maja 2014

Beauty Secrets

Hej,witam, dzień dobry

Dzisiaj kolejny post o urodzie specjalnie zadedykowany mojej przyjaciółce :-) Ani, coś związane z kolorem...czyli...uwaga...emocje, Kolorowe tusze do rzęs:-)

Co będzie pisało w poście:

1. Co to jest ten kolorowy tusz?
2. Gdzie i za ile kupimy?
3. Jak i na jakie okazje stosować kolorowe tusze?

Zaczynamy:

1. Co to jest ten kolorowy tusz?

Kolorowy tusz do rzęs potrafi w kilka sekund odmienić nawet najprostszy makijaż. Jeśli do tej pory nie byłaś zwolenniczką kolorowego makijażu, daj się skusić i wypróbuj czegoś nowego! Lato to doskonały czas na eksperymentowanie ze swoim wyglądem.

W ofercie kosmetycznych marek znajdziecie tusze w różnych odcieniach niebieskiego, zieleni i fioletu. Według nas kolorowe rzęsy najlepiej wyglądają w towarzystwie świetlistej cery, podkreślonych kości policzkowych i rozświetlonych powiek. Który kolor wybieracie?

Moja rada:
Dziewczynom o brązowych oczach polecamy wszystkie odcienie niebieskiego, od turkusu po granat, posiadaczkom zielonych oczu doradzamy fiolet, a niebieskookim zieleń.

2. Gdzie i za ile kupimy?

Takie tusze możecie zakupić w różnych drogeriach np. SEPHORA, wyspach i salonach Inglot, tam będziecie miały największy wybór.

Moja rada:
Kolorowe tusze łączcie najlepiej z żelową kredką do oczu, lub mocnym cieniem do powiek, aby oko nie wyglądało zbyt blado.

Za ile kupimy kolorowy tusz do rzęs?

Niestety nasze tusze nie kosztują szczególnie tanio, ale nie maja tez wygórowanej ceny 200zł, ale nie mało bo w okolicach 28zł-38z

Tu tusze kolorowe Inglot: koszt ok.28zł (tu specjalnie znalazłam tę tańszą)


A jeszcze specjalnie o tych kredkach żelowych:
Żelowa, super delikatna kredka do precyzyjnego makijażu oczu Supershock. Kusi niesamowicie mocnymi kolorami. Oszalejesz na jej punkcie.Efekt: Idealnie podkreślone oczy dzięki połączeniu delikatności kredki, efektownej precyzji żelu i maksymalnej trwałości. Żelowa kredka do oczu
Tu z AVONU cena 25zł (generalnie kredki żelowe kosztują 14zł-39zł).


3. Jak i na jakie okazje stosować kolorowe tusze?

Kolorowe tusze możemy stosować podczas, imprez, dużych wyjść, do pracy tez polecam, ale radzę się wtedy ubrać na tzw. ,,Fruit'':-) , malujmy się nimi w bardzo gorące i upalne dni najlepsze wtedy będą turkusowe przy upalnych dniach chłodny odcień oka świetnie się sprawdzi.
Jak je stosować?

Tak jak pisałam powyżej najlepiej z żelowa kredką, na wodnej powiece oka.
Nakładając kolorowy tusz, zalecam pokręcać rzęsy na szczoteczce a efekt będzie niezapomniany.

Mam nadzieję, że post się podobał, zachęcam do komentowania i piszcie co chcecie zobaczyć w następnych postach.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz