wtorek, 22 lipca 2014

Beauty Secrets

Cześć i dzień dobry wszystkim

W dzisiejszym poście zajmę się pędzlami do makijażu.

Nie raz zarówno Panie które dopiero zaczynają się malować i również Te które od lat szkolą się w dziedzinie make-up(u) zastawiają się często dlaczego ten makijaż nie jest perfekcyjny mimo, że mają kosmetyki wysokiej klasy. Często moje drogie nie zależy to głownie od kosmetyków (jednakże one też są bardzo ważne) a od pędzli. Często dzieje się tak, że albo malujecie się palcem bo jest tak najszybciej i najwygodniej lub macie jedne lub dwa pędzelki i używacie ich do większości makijażu.

Drogie Panie, aby mieć perfekcyjny make-up trzeba w niego zainwestować i kupić chociaż podstawowy zestaw pędzli z dobrego włosia aby Wam starczała na wiele lat.

Tu pokażę Wam pędzle które trzeba mieć w swojej kosmetyczce. Będzie to przybornik 6 podstawowych pędzli 3 z nich będą linii luksusowych, trzy następne natomiast z linii niedrogich.

Linia Luksusowa

Róż

https://media-cdn.douglas.pl/450111/900_0/Bobbi_Brown-Pedzle-Blush_Brush.jpg

Bobbi Brown 219zł Douglas

Bardzo wygodnie aplikuje się nim róże i bronzery. Rozkłada równomiernie kolor, a opływowy kształt pędzla pozawala sam wymodelować twarz.Najłatwiejsze w obsłudze są lekko ścięte boki po skosie.

 Podkład
Shiseido Perfect Foundation Brush 127zł Sephora

Pozwala nałożyć idealnie równomierną, a przy tym cienką warstwę, oszczędzając więcej podkładu.

Cienie
Smashbox pędzel nr15, 105zł Sephora

Do makijażu oka warto abyście miały niewielki pędzelek, ale bardzo precyzyjnie zrobiony z włókien różnej grubości. Sztywniejsze włoski zbierają kolor, a miękkie idealnie go rozprowadzają.


Linia Niedrogich

KorektorSephora  pędzel nr46, 35zł Sephora

Dzięki temu, ze jest płaski i cienki idealnie rozprowadza kremową oraz płynna konsystencje korektora. Dociera w trudno dostępne miejsca między innymi skrzydełka nosa oraz zgięcia powiek.

Puder 
Sephora pędzel Kabuki nr50,  45zł Sephora 

Musi być gęsty i pękaty. Najpierw lekko maczasz go w sypkim pudrze otrzepujesz kilka razy i dopier delikatnie nakładasz na twarz.

Pomadka

Pędzel 12S

Inglot pędzel nr12S, 40zł Inglot 

Jasne, że nałożenie pomadki prosto z tubki zrobi większe wrażenie, a;le pędzelek sprawi ze utrzyma się ona dłużej i lepiej. Pędzelek dokładnie obrysuje kontury warg i dzięki temu sprawi, że usta będą pełniejsze.


I to tyle w tym poście o pędzlach do makijażu w następnym poście opowiem Wam jaka jest różnica między naturalnym a syntetycznym włosiem, zapraszam do komentowania i czytania postów.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz